wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

PROAGD.EU
 
Na terenie całej Polski realizujemy dostawy za pośrednictwem firm POCZTEX, INPOST, SUUS ROHLIG.
Sklep PROAGD.EU w wielu przypadkach realizuje DARMOWĄ DOSTAWĘ   w przypadku płatności przelewem.
W przypadku formy płatności '' ZA POBRANIEM '' przesyłka jest bezpłatna, natomiast dochodzi koszt 10 zł z tytułu pobrania gotówki przez kuriera i przekazania jej na konto sklepu. 
 


INPOST od 9,90 zł  + 10 zł  pobranie
POCZTEX  od 25 zł  do 39 zł + 10 zł pobranie
SUUS ROHLIG  35-169 zł w zależności od wagi oraz ilości  towaru


W przypadku większej ilości zakupionych towarów proszę  o kontakt  celem ustalenia kosztów transportu


Koszt dostawy uzależniony jest od gabarytów przesyłki oraz jej wagi.
Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem oraz warunkami przyjmowania przesyłek
W przypadku Państwa nieobecności, kurier pozostawia awizo z informacją, kiedy i gdzie można odebrać przesyłkę. Dostawa awizowanej przesyłki dokonywana jest bezpłatnie. Każda następna próba doręczenia jest płatna. Koszty te ponosi Kupujący. W przypadku nieudanych prób doręczenia, towar zostaje zwrócony do magazynu PROAGD.EU 
W chwili odbioru przesyłki Kupujący powinien sprawdzić jej zawartość i ogólny stan zamówionego towaru w obecności kuriera. 
W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy w obecności kuriera, spisać protokół szkody, w protokole należy wpisać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków towaru i opakowania i następnie podpisany protokół przesłać do sklepu na adres biuro@proagd.eu
Kurierzy maja obowiązek dostarczyć paczkę na Państwa adres ( lokal ) wskazany na liście przewozowym do wagi 30 kg. Jeżeli paczka przekroczy powyższą wagę zostanie dostarczona pod budynek wskazany przy zamówieniu. Paczkę należy otworzyć przy kurierze - jest to warunek konieczny przy reklamacjach dotyczących stanu zawartości przesyłki. 
 

Przejdź do strony głównej
AlveusBLANCOElectroluxELICAElleciFRANKEFREGGIAGORENJEMaanSchockSharpsmegTEKAWHIRLPOOL
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu